Tillbaka till startsidan
Startande spelare:   82     Fördelning herrar/damer:   93%/7%
Totalt antal starter: 95 Antal spelade starter: 95
 
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB    

Alla anmälda spelare

Följande spelare är anmälda till Potatismaran 2019 - 2020 just nu:

Namn/Klubb Start
Adam Henström
BK Wik
Lördagen den 4 januari 10:00
Alfred Peterson
BS Bockarna
Söndagen den 29 december 15:00
Amanda Steén
Team Alingsås BC
Måndagen den 30 december 18:30
Anders Du Rietz
BS Bockarna
Måndagen den 6 januari 10:00
Anders Hempel
Jönköpings BS/Boys
Tisdagen den 31 december 10:00
Anders Holmqvist
Team Lerum BC
Söndagen den 29 december 15:00
Anders Nilsson
BS Bockarna
Måndagen den 6 januari 10:00
Andreas Granlund
BK Cahoot
Söndagen den 29 december 10:00
Annie Thorell
Spader Dam
Lördagen den 4 januari 10:00
Anton Adolfsson
Team Alingsås BC
Lördagen den 4 januari 10:00
Bengt Carlsson
Team Värnamo BC
Torsdagen den 26 december 10:00
Lördagen den 4 januari 10:00 (R)
Bengt Persson
Stenungsunds BC
Söndagen den 29 december 15:00
Bengt-Åke Bengtsson
IK Sterling
Lördagen den 28 december 10:00
Benjamin Jonsson
Team Pergamon BC
Måndagen den 30 december 18:30
Benny Ahnberg
Gislaveds BK
Torsdagen den 26 december 10:00
Bertil Lundmark
BK Monark
Måndagen den 6 januari 10:00
Bertil Tinnberg
Team Alingsås BC
Torsdagen den 2 januari 18:30
Christel Carlsson
Örgryte IS BF
Lördagen den 28 december 10:00
Christer Wendel
Team Värnamo BC
Lördagen den 28 december 10:00
Lördagen den 4 januari 10:00 (R)
Christian Skoglund
BS Bockarna
Måndagen den 6 januari 10:00
Conny Dedorsson
BS Bockarna
Måndagen den 6 januari 10:00
Edson Valdivia
Kalmar AIK BK
Söndagen den 29 december 10:00
Emanuel Jonsson
Team Alingsås BC
Torsdagen den 2 januari 18:30
Filip Lundmark
BKF Falkenberg
Måndagen den 6 januari 10:00
Fredrik Abrahamsson
BS Bockarna
Måndagen den 6 januari 10:00
Fredrik Johnstone
Team Alingsås BC
Torsdagen den 2 januari 18:30
Måndagen den 6 januari 10:00 (R)
Gustaf Johansson
Team Alingsås BC
Lördagen den 28 december 10:00
Torsdagen den 2 januari 18:30 (R)
Henrik Ahlstrand
Jönköpings Kägelklubb
Lördagen den 4 januari 10:00
James Blomgren
Team Alingsås BC
Måndagen den 30 december 18:30
Jan-Erik Elf
BK Tegnér
Söndagen den 29 december 15:00
Jan-Peter Elf
KS Edsbowlarna
Söndagen den 29 december 15:00
Jens Sjöbohm
Team Alingsås BC
Söndagen den 29 december 10:00
Jerry Carlsson
Stenungsunds BC
Söndagen den 29 december 15:00
Jesper Kjellén
Team Alingsås BC
Lördagen den 4 januari 10:00
Jesper Pettersson
Vara BK
Måndagen den 30 december 18:30
Joakim West
Team Alingsås BC
Lördagen den 4 januari 10:00
Johan Palmgren
BS Bockarna
Måndagen den 6 januari 10:00
Johanna Kilander
IFK Göteborg Bowling Dam
Söndagen den 29 december 15:00
Johnny Källman
BK Cahoot
Söndagen den 29 december 10:00
Jonathan Eriksson
IFK Göteborg Bowling Herr
Söndagen den 5 januari 10:00
Lars Lundahl
Örgryte IS BF
Söndagen den 29 december 15:00
Lars Nilsson
BK Trippel
Måndagen den 6 januari 10:00
Leif Nyberg Samuelsson
Ytterby BK
Måndagen den 30 december 18:30
Tisdagen den 31 december 10:00 (R)
Linus Ström
Stenungsunds BC
Söndagen den 29 december 15:00
Lisbeth Uddemar
Jönköpings BS/Boys
Tisdagen den 31 december 10:00
Marianne Skoglund
Borås BK/BK Midas
Tisdagen den 31 december 10:00
Martin Larsen
Team Pergamon BC
Lördagen den 4 januari 10:00
Måndagen den 6 januari 10:00 (R)
Martin Råberg
BS Bockarna
Måndagen den 6 januari 10:00
Micael Yngvesson
Kalmar AIK BK
Söndagen den 29 december 10:00
Michael Johansson
Team Värnamo BC
Torsdagen den 26 december 10:00
Lördagen den 4 januari 10:00 (R)
Mikael Pettersson
Team Alingsås BC
Lördagen den 4 januari 10:00
Måndagen den 6 januari 15:00 (R)
Mikael Roos
Team Alingsås BC
Tisdagen den 31 december 10:00
Morgan Bertilsson
BS Bockarna
Måndagen den 6 januari 10:00
Morgan Tellander
BK Håvås
Måndagen den 6 januari 15:00
Nicke Liljeblad
BS Bockarna
Måndagen den 6 januari 10:00
Niclas Lantz
Team Alingsås BC
Torsdagen den 2 januari 18:30
Olle Pejstrup
IFK Göteborg Bowling Herr
Söndagen den 5 januari 10:00
Patrik Holm
Stenungsunds BC
Söndagen den 29 december 15:00
Per Skoglund
Borås BK/BK Midas
Tisdagen den 31 december 10:00
Per-Olof Johansson
Team Värnamo BC
Lördagen den 28 december 10:00
Lördagen den 4 januari 10:00 (R)
Peter Dahlkvist
Team Alingsås BC
Söndagen den 29 december 15:00
Peter Eriksson
Kinna BK
Lördagen den 4 januari 10:00
Peter Hellström
Team Clan BK
Måndagen den 30 december 18:30
Peter Stenberg
Team Alingsås BC
Måndagen den 30 december 18:30
Pontus Malmberg
BK 64
Lördagen den 28 december 10:00
Ralph Gardthman
BK 64
Lördagen den 28 december 10:00
Rasmus Roos
BK Joker
Tisdagen den 31 december 10:00
Rickard Dahllöf
Team Alingsås BC
Söndagen den 29 december 10:00
Torsdagen den 2 januari 18:30 (R)
Robin Skans
Team Alingsås BC
Söndagen den 29 december 10:00
Roger Nilsson
BS Bockarna
Måndagen den 6 januari 10:00
Roger Samuelsson
Ytterby BK
Måndagen den 30 december 18:30
Sava Knezevic
Team Alingsås BC
Torsdagen den 2 januari 18:30
Sebastian Friberg
Team Alingsås BC
Tisdagen den 31 december 10:00
Torsdagen den 2 januari 18:30 (R)
Stefan Björklund
Åmåls BC
Måndagen den 6 januari 15:00
Stefan Björkman
BS Bockarna
Måndagen den 6 januari 10:00
Stefan Ljungberg
KS Edsbowlarna
Söndagen den 29 december 15:00
Subin Elkberg
Team Alingsås BC
Tisdagen den 31 december 10:00
Torsdagen den 2 januari 18:30 (R)
Sören Carlsson
Team Värnamo BC
Torsdagen den 26 december 10:00
Lördagen den 28 december 10:00 (R)
Thor Mårten Björge
Norge
Söndagen den 5 januari 10:00
Tommy Andersen
Jönköpings Kägelklubb
Lördagen den 4 januari 10:00
Torbjörn Johansson
IFK Göteborg Bowling Herr
Söndagen den 5 januari 10:00
William Clasborn
Team Alingsås BC
Måndagen den 6 januari 15:00

TOTALT: 82 SPELARE